ANTIPARAZITINIS MIŠINYS

€35,00 
€31,50  Sutaupote 10%

SUDĖTIS: pelynas, šlamutis, ciberžolė raudonėlis, bitkreslė, gvazdikėlis

VARTOJIMAS:1 arbat. šaukšt.sauso mišinio užgerti 200ml šilto vandens, gerti 3 kartus per dieną pusę valandos prieš valgį. Geriamas 40d. Negalima vartoti nėščioms, žindyvėms, vaikams iki 12 m. ir sergant ūmiu virškinimo organų uždegimu. Mišinys gali padėti švarinti organizmą, gerina žarnyno veiklą.

ANTIPARAZITINIS MIŠINYS YRA  IR KAPSULĖSE, VADINASI "HERBASETIS".

Talpa:
400 ml


2019-05-22

Nuo visų ligu ir daugiau!

Labai džiaugiuosi susipažinusi su Ilona ir jos nuostabia produkcija. Mano sūnus (dabar jam 10 metu) nuo 4-5 metu turejo labai problematiška bėrimą ant veido ir buvo sunku išsiaiškinti nuo ko, nes net nevartodami dažnai alergija vaikams sukelsiančiu produktų, bėrimas nemažėjo, nors ir išbandėme daug priemonių. Suvartojus viena kursą antiparazitinio kapsulių, mano vaikui iš kart susitvarkė bėrimas ant veido, pagerėjo savaijauta.
Rekomendavau ir savo mamai, kuri yra alternatyvios medicinos mėgėja ir ji taip pat džiaugėsi rezultatais.
Rekomenduoju visiems, du kartus metuose, suvartoti nuostabu antiparazitini. Jis reikalingas visiems ir vaikams ir suaugusiems.
Šaunuolė llona, linkiu didelės kūrybines sėkmės! Dekui, kad esi ❤️2019-04-30

Tai jėga...

Pries skrydi i indija turejau pyroli bakterija,buvo prirasyti antibijotikai, nusipirkau,bet negeriau ju pries kelione. Paskaiciau apie antiparazitini misini ,gryzusi nusipirkau is jusu, sugeriau,pakartotinai dariausi endoskopini tyrima su ureazes testu ir sio brudo nerado...mano gydytojas netikejo,kad be antibijotiku pavyko si bruda pamesti,aciu jums Ilona???2019-04-11

Ne tik antibiotikai tai gydo...

Ilonai Ugintei esu labai dekinga uz sukurta si stebukla,antiparazitini misini,nes sugerusi si misini atsikraciau Helycobacter Pyrolis bakterijos. Aciu jums Ilona uz jusu kuriamus stebuklus?2019-03-27

Tai yra Tikroji Gydancioji Galia

Po daugiau nei vieneriu metu lankymosi pas daktarus ir vartojimo ivairiu rusiu antibiotikus, supratau, kad ko gero ne tuos vaistus vartoju ir ne pas tuos daktarus lankausi, kadangi sveikatos ir energijos tik mazejo. Esu dekinga siu dienu Facebook, siuo budu i akirati pakliuvo Herbasetis (arba kitaip Antiparazitas). Ilgai nelaukusi iskart uzsisakiau si stebukla ta pacia diena atsaukdama ateities registracijas pas daktarus ir atsisakydama antibiotiku. Tai buvo vienas is geriausiu sprendimu mano gyvenime! Susitvarke absoliuciai visos iki tol kamavusios problemos: nagu problemos, odos problemos, moteriskos ligos, energijos nebuvimas- visa tai tiesiog isnyko dar neipusejus vartoti si stebukla. Esu be galo dekinga Kurejams uz sia dovana kuria tikrai drasiai vadinu stebuklu. Tai yra Tikroji Gydancioji Galia. Bukime Sveiki!