Blakstienų ir Antakių Serumas

€18,00 
€16,20  Sutaupote 10%

Blakstienų ir antakių serumas, padedantis puoselėti jų grožį. Su hialuronu, ricinos aliejumi, alavijų geliu, vitaminu E, rozmarinais.

INGREDIENTS (INCI): aloe, acidum hyaluronicum, Ricinus communis, tocopherol.

Naudojimas: tepti vakarais pagal plaukelių augimo liniją. Saugotis nuo patekimo į akis.

Geriausias naudoti iki (žr. ant dugno).

Talpa:
10 ml

Reviews

Grade 
2021-01-11

Efektyvus!

Labai efektyvus serumas! Matomas ryškus blakstienų augimas, bei antakių tankėjimas. Labai džiaugiuosi atradusi šį produktą. Ačiū Jums už šį nuostabų atradimą.

Grade 
2020-12-10

Išbandyk

Mano blakstienos buvo labai trumpos,bet po 2-jų savaičių laiko jos man užsiriete ,pailgėjo ir patamsėjo!! Tikrai verta,užsisakau jau 3 seruma.

Grade 
2020-11-23

Blakstienu ir antakiu serumas

Dar nenaudojau,perku dovanoms

  • 0 out of 1 people found this review useful.
Grade 
2020-11-07

Nuostabus serumas

Nuostabus serumas, jau po keturių dienų naudojimo blakstienos atrodo gražesnės ir ilgesnės. Negaliu patikėti, kad po tokio trumpo laiko jau poveikis matosi. Džiaugiuosi, naudosiu ir toliau. Rekomenduoju!

Grade 
2020-07-08

Puikus rezultatas

Nerealus serumas! Negalėjau patikėti tokiu puikiu rezultatu, labai ataugo blakstienos, tapo vešlios. Užsisakiau antrą buteliuką. Vasario mėnesį atradau Jūsų puslapį, išbandžiau tris produktus, likau labai patenkinta. Bandysiu ir kitus. Ačiū, kad esate!

Grade 
2020-02-12

Atradimas

Noriu pasidžiaugti šiuo atradimu, mano blakstienos šviesios, trumpos ir "žiūrinčios i apačią", sąžiningai apie mėnesį kas vakarą tepu antakius ir blakstienas šiuo serumu ir jau matau rezultatus ypač pagražėjo sustiprėjo blakstienos, tapo ilgesnės storesnės. Esu išbandžiusi daug priemonių tame tarpe ir ricinos aliejų, tačiau tokio rezultato niekada nesuturėjus. Labai džiaugiuosi naudosiu ir toliau. Rekomenduoju.

Grade 
2019-12-03

Nerealus

Nuostabus serumas. Aš jį myliu! Jaunystėje turėjau gražius pilnus antakius. Su laiku traukinėdama plaukelius, jie susiaurėjo ir nebeataugo. Po šio serumo atradimo, mano antakiai vėl įgauna jaunystės formas. Tikras stebūklas!

Grade 
2019-11-26

Išbandyk

Puikus "maistas" antakiams ir blakstienoms. Pavyko atsiauginti antakius, o ir blakstienos daug gražesnės. Ankščiau tepdavau vientik ricinos aliejumi, tokio poveikio niekada nebuvo. Rekomenduoju pabandyti 100 %

Grade 
2019-07-22

Puikus

Pries keleta dienu buvau pas kosmetologe kuri priziuri ir mano antakius ( pakoreguoja ir padazo juos). Tai sako: ka darei antakiams, kad tokie ryskus, dazei ka tik? Ne, nedaziau nuo tada kai tu padazei pries 3 savaites, bet vartoju seruma antakiams ir blakstienoms. Ir mano blakstienos tikrai pailgejo ir vadinas antakiu spalva palaiko

Write your review

Blakstienų ir Antakių Serumas

Write your review