Sirgau sunkiai ir skausmingai

Kai klientams sakau, kad įmanoma 40ies jaustis ir atrodyti geriau nei 20ies, matau iš akių, jog patiki ne visi...
Sirgau sunkiai ir skausmingai. Reumatoidinis artritas, skydliaukės pakitimai-grėsė jos šalinimas, padidėjusios kepenys nuo krūvos vaistų, žaizdos skrandyje ir žarnyne, egzema, sunkios formos anemija, vegetodistonija, mastopatija, leukopenija, limfocitozė, gresiantis kraujo perpylimas, vėžys beldėsi dukart-kraujas ir gimdos kaklelis. Pagal medikus-vaikų susilaukti negalėjau. Gerai, kad man pabodo sirgti. Gerai, kad patikėjau savimi, o ne brukamais vaistais ir operacija.

Vakar ir šiandien atlikti tyrimai šokiravo gydytoją:,, Ką jūs darote, kad esate tokia sveika??? " Skydliaukė tobula! O juk ją norėta operuoti, neturėčiau jos dabar ir būčiau ,, pasodinta" ant hormonų... Kraujo ir šlapimo tyrimai fantastiški. Visi vidaus organai švarūs ir lyg jauno žmogaus, jokių akmenų, druskų, nuosėdų. Oda spindi, jokios egzemos nė pėdsako. Kas mane taip pakeitė? Aš pati!

Ar aš negerbiu gydytojų? Anaiptol- gerbiu ir stengiuos jų neapkrauti savo vizitais ir zyzimais, tad nuolatos rūpinuosi pati savimi, o pas juos apsilankau kas kelerius metus-techninei apžiūrai.

Ar aš esu pasipūtusi storžievė sveikos gyvensenos mokytoja, atšaunanti, kad kiaulėms veltui perlų nebarstau? Ne, aš tiesiog tiesmukiška, atvira ir kartais labai nepatogi asmeninė motyvatorė, iš savo patirties žinanti, kokie mes visi galime būti tinginiai ir zyzlos, besitikintys, kad kažkas už mus sukurs mums stebuklą- greitai, be skausmo, čia ir dabar ir būtų fantastika, jei visa tai būtų nemokamai! Kviečiau atvykti vakar i mano nemokamą paskaitą tuos žmones, kurie nuolatos manęs prašo, kad smulkiai aprašyčiau, kaip pati sau padėjau. Neatvyko, nors ir nebebūtų tilpę- tie, kas tikrai pasiryžo patys su savimi dirbti, netilpo vakar auditorijon.

Ir ne, aš nekonsultuoju nemokamai, nes visų pirma gerbiu ir vertinu savo laiką. Gerbiu tą, kuris transformuojasi per kančią, kuris įdeda pastangų.

Padedu žmogui patikėti savimi. Tik mažytis ,, bet"- jis turi pats to nuoširdžiai norėti.

Kelias prasideda nuo žingsnio.