Papildai "HEALTHY BEAUTY"

€21,00 
€18,90  Sutaupote 10%

PAPILDAI GROŽIUI IR SVEIKATAI "HEALTHY BEAUTY"

Mielieji, laukę mūsų kuriamo papildo plaukams- mes jį jau turime!!! Notifikuotas ir sertifikuotas, pagamintas laboratorijoje.
Aminorūgštys (lizinas, cisteinas, metioninas) būtinos norint turėti sveiką, skaisčią odą bei gali padėti palaikyti normalų kūno svorį. Varis ir cinkas vadinami grožio ir sveikatos mineralais, varis dalyvauja kolageno sintezėje, cinkas yra labai svarbi kaulinio audinio sudedamoji dalis. Bambukų ūglių ekstraktas gerina medžiagų apykaitą, tai galingas silicio šaltinis, būtinas odos, plaukų ir nagų sveikatai. Riboflavinas taip pat gerina medžiagų apykaitą ir pelnytai vadinamas grožio puoselėtoju. Hialurono rūgštis padeda išlaikyti organizme drėgmę, būtinas ne tik odai, bet ir gerai sąnarių būklei.
Ir visa tai- vienoje kapsulėje! Pakuotėje jų yra 90. Kas išbandėte mūsų Šaknų aktyvatorių, įsitikinote jų veiksmingumu, tad nuo šiol pagal jūsų pačių pageidavimus grožį puoselėsime bei plaukus stiprinsime ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus
.

Talpa:
90 ml


2020-02-06

Patinka :)

Baigiu pirmą pakuotę, kartu sunaudojau plaukų šaknų aktyvatorių, ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas!2019-10-15

Rekomenduoju

Sunaudojau vieną pakuotę. Pastebėjau, kad iškrenta mažiau plaukų. Dar vienas, labai nustebinęs dalykas, kad oda nebėra tokia sausa. Anksčiau, atvėsus orams, labai pleiskanodavo kojos. Toliau puoselėjam grožį ier perkam antrą pakuotę :).