Laikinai neturime.Maisto papildai "HERBADICTUM"

€45,00 

 

Maisto papildas

HERBADICTUM

Grynasis kiekis 400 g

Žarnyno, organizmo valymas.

1 dozė 10 g

Sudedamosios dalys: linų sėmenų milteliai, obuolių pektinas, avižų sėlenų milteliai, balkšvųjų gysločių luobelių milteliai, citrinų žievelių milteliai, saldymedžių šaknų milteliai.

 

Veikliosios medžiagos

10 g (2 arbatiniai šaukšteliai)

Linų sėmenys

150

Avižų sėlenos

140

Balkšvųjų gysločių luobelės

90

Citrinų žievelės

50

Saldymedžių šaknys

20

 

Vartojimas. 2 arbatinius šaukštelius (10 g) išmaišyti stiklinėje vandens ar kitame gėrime, išgerti. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

Įspėjimai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikymas. Laikyti tamsioje sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Pagaminta pagal MB Ugintė užsakymą Lietuvoje.

Partijos Nr.: žr. ant pakuotės.

Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės

Capacity:
500 ml
Laikinai neturime


Atsiliepimai

Įvertinimas 
2021-02-14

Ji vertina ir specialistai endobiogenetikai

Visada esu tik už natūralius produktus, nes gamta tik gali būti su žmogaus kūnu kartu. Tik gamta gali gydyti ir padeti. Savo pacientams, turintiems žarnyno problemu, rekomenduoju pavartoti herbasetis arba herbadictum. Ir štai, paciente nuejo pas endobiogenetike. Atlikusi visus turimus, papasakojo kokius papildus vartoja. Endobiogenetike išanalizavusi sudėti, pasake, kad tai labai geras produktas, labai teisingos sudėties ir iki šiol jo nebuvo girdėjusi. Pacientei liepe vartoti toliau. Kodel geras? Nes endobiogenetikai rekomenduoja taip pat vartoti baltąjį molį, taciau jis neretai pakietina vidurius, o herbadictum sudėtyje dar yra papildomai skaidulu, Linu sėmenų, kurie leidžia žarnyno turiniui būti laisvesniam. Tai puikus derinys!

  • 15 iš 15 žmonių ši apžvalga buvo naudinga
Įvertinimas 
2021-02-10

Puikūs gaminiai

Kaip aš atradau "herbasetis ir herbadictum" ? Esu rašiusi jau kaip džiaugiuosi šiuo deriniu, tad čia papildymas. "herbasetis mano gyvenime pasirodė jau prieš keletą metų, kai pamačiau atsiliepimus, kad labai gerai išvalo organizmą ir padeda odai. O aš turiu problemų su ja. Po kurso rezultatas labai pagerėjo , tad praėjus kiek laiko nusprendžiau, kad man jo reikia. Pamačiau, kad naujiena "herbadictum" puikus derinys, tad pasiėmiau juos abu. Iki pat dabar atsimenu Ilona Uginte žodžius " jei vakare gersi herbadictum žinok numesi dar kokius 10kg per laiką". Pamaniau na kurgi, kiek jau visko bandyta, nes po gimdymo turėjau prikaupus nemenką bagažą riebalų :D. Tada ir prasidėjo mano draugystė su šiuo duetu. Palengva, po truputį, bet pirmieji kilogramai nukrito per pirmą savaitę. Žinoma, pamilt sveiką mitybą būtina norint rezultatų. Prie mano kelionės pasijungė ir LPG kūno ir veido formavimo masažai Kretingoje, šie masažai davė stangrumo mano kūnui . Karantinas, praėjusios šventės žinoma pridėjo savo, bet po jų tęsiau kursą ir grįžau į savo rikiuotę. Šiuo metu kursai baigti ir savo saskaitoje turiu -6kg per 5mėnesius .Na ir dar vienas didelis pliusas šių papildų : sudėtis visiškai natūrali.

  • 9 iš 9 žmonių ši apžvalga buvo naudinga
Įvertinimas 
2021-01-18

TIESIOG BŪTINA KIEKVIENAM IŠBANDYTI!!!

Noriu pasidalinti su Jumis Ilona, o dar tiksliau PASIDŽIAUGTI, kad esate su vyrų atradę Savo kelią ir juo einant, PASIDŽIAUGTI, kad dalinatės ir su Mumis, tai ką kuriate

  • 6 iš 6 žmonių ši apžvalga buvo naudinga
Įvertinimas 
2020-11-19

EDILIJA. 18/11/2020 Didelis Aciukas uz nuostabius gaminius

Vartojant kartu Herbasetis ir Herbadictum, pojutis ir poveikis nuostabus, oda prasviesejo, zarnynas susitvarke, ir norisi maisto maziau, per 3 savaites naudojimo naturaliai istirpo 6kg... Herbaseti naudoju metuose 2 kartus, jau bus 2 metai

  • 5 iš 5 žmonių ši apžvalga buvo naudinga
Įvertinimas 
2020-11-17

Ačiū jumz

Po mano praėjusio posto apie "herbasetis" ir "herbadictum" duetą sulaukiau daug žinučių ar tikrai veikia?? Šį duetą vartoju jau daug maž pusantro mėnesio ir turiu puikius rezultatus.

  • 4 iš 4 žmonių ši apžvalga buvo naudinga

Parašykite atsiliepimą

Laikinai neturime.Maisto papildai "HERBADICTUM"

Parašykite atsiliepimą