KREMAS "LUBINAI"

€18,00 

 KREMAS "LUBINAI"

Ypatingai kvapnus, lengvos konsistencijos drėkinantis kremas.

SUDĖTIS:lubinų hidrolatas, lubinų ištrauka, kokosų vaškas, konfermentas Q 10, vit E, santalų eterinis aliejus.

Galiojimas 3 mėn.

Talpa:
30 ml

Reviews

Grade 
2021-01-11

NUOSTABUS!

Tai vienas nuostabiausių kremų, kada esu bandžiusi!!! Lygesnė oda, puikiai drėkina, matosi mažiau raukšlelių ir dar daug kitų malonių pliusų. Žodžiu - nuostabus dalykas. Ačiū kūrėjams.

Grade 
2020-11-28

Puikus kremas

Noriu pagirti šį kremą nors naudoju tik kelios dienos.Patinka lengva kremuko konsistencija, nuostabus kvapas.Vizualiai mažiau raukšlelių juo pasitepus.Ačiū gamintojai!

Grade 
2020-11-23

Roberta

Pamenat tą pasaką, kur iš lempos išlenda Aladinas? Man panašiai buvo su šitu kremu, kai atsukus ir jį atidarius pasijaučiau taip tarsi iš jo išleidau dalį dvasios, širdies. Stipri labai gera energetika. Labai superinis kremukas, labai patiko ir tiko. Kvapas labai patiko. Prie jo naudoju lubinų hidrolatą, abu tobulai vienas kitą papildo.

Grade 
2020-10-15

Danute

Ypač lengvas drėkinantis kremas, kol jį tepi ant veido patiri relaksą nuo malonaus kvapo...

Grade 
2020-07-27

Švelnumas

Švelnumas, lengvumas, skalsumas, kvapnumas, purumas toks, kad net norisi paragauti

Grade 
2020-07-02

Pamilau pirmo pasimatymo metu...

Kremo kvapas labai artimas, malonus, o konsistencija... Toks lengvumas... Kaip rūku apsigaubus! Tepu vakare pamainydama kartas nuo karto riebesniu kremu "Avokadų sotumas", kaip tuo metu jaučiu, taip darau..:) Nuvaliusi veidą ir tonizavusi lubinų hidrolatu, tepu kremą, susigeria itin greitai. Oda pamilo kremą, o aš kūrėjus ir jų kūrinius. Kaina yra labai draugiška, sudėtis tobula, o nauda - juk patys suprantate!

Grade 
2020-03-18

puiku

Užsitepus tiesiog atrodo jog veidą glosto pora rankų, papildo drėgme ir gaivina. Labai rekomenduoju

Grade 
2019-12-07

Reda

Tiesiog atradau tai kas ištikrūjų atlieka savo paskirtį. Esu lb daug išbandžiusi, iš vaistinės brangiausius kremus. Ugintės kremai su niekuo nesulyginami. Reikia pačiam išbandyti ir tiek. Atgaivina, lygina spalvą veido, drėkina, stangrina. Viskas taip kaip ir turėtų būti. Nekemša veido odos, nuramina. Ačiū Kūrėjams. Retai noris padėkoti, bet už tokį auksą tiesiog negali nedėkoti. Ir kaina yra laaabai adekvati.

Write your review

KREMAS "LUBINAI"

Write your review