MAISTO PAPILDAS "HERBADICTUM"

€35,00 

 

Maisto papildas

HERBADICTUM

 

Grynasis kiekis 400 g

1 dozė 10 g

 

Sudedamosios dalys: linų sėmenų milteliai, baltojo molio milteliai, avižų sėlenų milteliai, balkšvųjų gysločių luobelių milteliai, citrinų žievelių milteliai, saldymedžių šaknų milteliai.

 

Maistinė medžiaga

1 dozėje (2 arbatiniuose šaukšteliuose), g

Linų sėmenys

150

Baltasis  molis

100

Avižų sėlenos

90

Balkšvųjų gysločių luobelės

90

Citrinų žievelės

50

Saldymedžių šaknys

20

 

Vartojimas. 2 arbatinius šaukštelius (10 g) išmaišyti stiklinėje vandens ar kitame gėrime, išgerti. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

 

Įspėjimai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikymas. Laikyti tamsioje sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Pagaminta pagal MB Ugintė užsakymą Lietuvoje.

Partijos Nr.: žr. ant pakuotės.

 

Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės

Talpa:
500 ml


2021-01-18

TIESIOG BŪTINA KIEKVIENAM IŠBANDYTI!!!

Noriu pasidalinti su Jumis Ilona, o dar tiksliau PASIDŽIAUGTI, kad esate su vyrų atradę Savo kelią ir juo einant, PASIDŽIAUGTI, kad dalinatės ir su Mumis, tai ką kuriate2020-11-19

EDILIJA. 18/11/2020 Didelis Aciukas uz nuostabius gaminius

Vartojant kartu Herbasetis ir Herbadictum, pojutis ir poveikis nuostabus, oda prasviesejo, zarnynas susitvarke, ir norisi maisto maziau, per 3 savaites naudojimo naturaliai istirpo 6kg... Herbaseti naudoju metuose 2 kartus, jau bus 2 metai2020-11-17

Ačiū jumz

Po mano praėjusio posto apie "herbasetis" ir "herbadictum" duetą sulaukiau daug žinučių ar tikrai veikia?? Šį duetą vartoju jau daug maž pusantro mėnesio ir turiu puikius rezultatus.