MAISTO PAPILDAS "HERBADICTUM"

€35,00 

MAISTO PAPILDAS " HERBADICTUM "

SUDĖTIS:LINŲ SĖMENŲ MILTELIAI, BALTOJO MOLIO MILTELIAI, AVIŽŲ SĖLENŲ MILTELIAI, BALŠVŲJŲ GYSLOČIŲ LUOBELIŲ MILTELIAI, CITRINŲ ŽIEVELIŲ MILTELIAI, SALDYMEDŽIŲ ŠAKNŲ MILTELIAI.

VARTOJIMAS:2  ARBATINIUS ŠAUKŠTELIUS (10 g) IŠMAIŠYTI STIKLINĖJE VANDENS AR KITAME GĖRIME, IŠGERTI.VARTOTI    1-2 KARTUS PER DIENĄ.

Pagaliau jau turime jūsų ilgai lauktą mišinį Traukinukas, kuris nuo šiol vadinasi Herbadictum! O jo istorija prasidėjo taip: prieš metus sukūrėme bandomąją šio mišinio partiją. Jį išbandę žmonės jau po kelių savaičių mums ėmė rašyti laiškus norėdami pakartoti vartojimo kursą, nes efektas buvo tiesiog stulbinantis. Žmonės pasakojo, jog susinormalizavo žarnyno veikla, dingo vidurių pūtimas bei užkietėjimas, ėmė tirpti pertekliniai kilogramai, atsirado sotumo jausmas, pagerėjo odos būklė. Sulaukę tokių atsiliepimų, nutarėme laboratorijoje pagaminti didesnį kiekį Herbadictum, nes patys geriausi mūsų veiklos rezultatai ir yra geri klientų atsiliepimai. Dėkojame visiems, tikintiems mūsų šeimos kuriamais produktais ir neriame į studijas toliau!

Herbadictum galima vartoti kartu su Herbasetis- jie puikiai vienas kitą papildo ir stiprina vienas kito poveikį. Mūsų klientai pastebėjo, kad geriausiai Herbadictum veikia vartojamas vakarais: norintiems sureguliuoti kūno svorį, rekomenduojama 1- 2 arbatinius šaukštelius mišinio gerai išmaišyti 200 ml skystyje ( šiltas vanduo, natūralios sultys, augalinis kokteilis ir t.t.) ir suvalgyti vietoje vakarienės. Norintiems pagerinti žarnyno veiklą, bet patenkintiems savo kūno svoriu, rekomenduojama viską tą patį padaryti po lengvos vakarienės praėjus bent pusvalandžiui.

Talpa:
500 ml